Interiéry

NÁVRHY INTERIÉRŮ - BYTOVÝ DESIGN

Jsme projektanti a designeři. Rádi Vám proto pomůžeme vyřešit jakýkoli interiér. Budeme nápomocni s plánováním interiérů novostavby, rekonstrukcí bytu, vybavením dětského pokoje, s vytvořením návrhu nové kuchyňské linky, návrhu šatní skříně, dispozic obývacího pokoj či atypických prostor např. v šikmině ...

Navrhneme nejoptimálnější dispoziční řešení z hlediska využití prostoru,  materiály, barevnost, zpracujeme 3D vizualizace a společně s Vámi doladíme detaily. Zpracujeme projekt interiérů, vytvoříme výkresy pro výrobu nábytku, případně i vyrobíme a dodáme. Zkrátka každému interiér "na míru"! Máme rádi moderní design, který však koresponduje s představami a životním stylem klienta. Za nejdůležitější aspekt považujeme především dobře promyšlené interiéry s dostatkem úložných prostor, stylově a barevně sladěné.

 

INTERIÉRY PRO DĚTI - ŠKOLKY, ŠKOLY, DRUŽINY, ap.

Naší největší radostí je vytvářet prostory pro děti, ať už je to dětský pokojíček či školka, škola nebo družina. Dětský úsměv je naším cílem a proto každý prostor určený pro děti řešíme detailně, empaticky a s patřičnou péčí. Vyřešíme originálně takřka jakýkoli prostor, ať už je to dětská herna, knihovna, školní kuchyňka, šatna, chodba, knihovna, klasická třída či speciální učebna.

V případě potřeby řešíme interiéry v rozsahu dle přání klienta - od stavebního projektu (přístavby, rekonstrukce školy či školky), zajištění inženýringu a potřebných povolení, rozpočtu, přes detailní projekt interiéru, až po technický dozor stavby v průběhu realizace. Interiér, který i realizujeme, nejen že navrhneme, ale následně vybavíme školním nábytkem, případně nábytkem navrženým a vyrobeným "na míru" dle dispozic místnosti. Doladíme našimi dětskými dekoracemi a vše sladíme stylově, barevně a zejména originálně, moderně a prakticky. Spolupracujeme s osvědčenými výrobci školního nábytku splňující příslušné normy pro školy a školky a s kvalitními českými truhláři. 

 

DĚTSKÉ POKOJE

Dětský pokojíček vymyslíme, navrhneme barevnost a nejvhodnější dispoziční řešení pro co nejlepší využití prostoru, vytvoříme 3D vizualizace, návrh všech komponentů a následně s Vámi doladíme finální variantu. Poté vytvoříme rozpočet a budete-li chtít, tak nábytek i vyrobíme, pokojíček vybavíme dekoracemi a doladíme do posledního detailu... Aneb pokojíčky od SABRI, každému bytu i dítěti na míru!

Renata Olšová DiS.
info@sabri.cz +420 776 555 221

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.