Velikosti a provedení dřevěných dekorací

NÁSTĚNNÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE - OBECNÁ DOPORUČENÍ:

Doporučujeme volit v dané kolekci vždy stejnou velikostní skupinu. - Motivy v každé kolekci se snažíme ladit proporčně (pokud to lze), proto kupujete-li do jedné místnosti více motivů z jedné kolekce doporučujeme zvolit nástěnné dekorace stejné velikostní řady. (Např. žirafa vel. M je vždy větší než hroch vel. M, apod.)

Úchyty na zavěšení - Nástěnné dekorace větších rozměrů (od cca 30 cm) jsou vždy vzadu s úchyty na zavěšení a jsou označeny XS-S-M-L-XL a větší). Díky systému úchytů dekorace na zdi pevně drží a neviklají se. 

Malba dekorací - Nejvíce propracované detaily jsou na dekoracích cca 60 do cca 150 cm. Zpravidla platí, že čím větší dekorace, tím více vypadá "jako živá". Na menších nelze detaily propracovat tak precizně, mnohdy i vzhledem k ceně (obličeje ap.) 

Drobné dekorace - velikosti "Mini" a "Midi" - jsou vždy bez úchytů na zavěšení, neboť jsou určeny k nalepení. Jedná se zpravidla o dekorace do cca 30 cm. Jsou určené k nalepení oboustrannou lepící páskou (např. na zrcadlo či nábytek) či k nalepení lepidlem na různé krabičky a dárky. Standardně nemají pohledově upravenou zadní stranu. Pokud si přejete dekorace nabarvit (jednobarevně) a nalakovat i ze zadní strany, po za příplatek je to možné. (Tuto variantu nazýváme "Dekor"). 

 

Jednotlivé velikostní skupiny:

Dekorace z pevné mdf či překližky, silné 6 mm, určené na nalepení, tedy bez úchytů na zavěšení na zeď:

Dekorace silné 1 cm, velmi pevné, vyrobené z překližky či z mdf, na zadní straně s úchyty na zavěšení na zeď (systém, díky kterému dekorace na zdi pevně drží a neviklají se!)

 

Upozornění: SABRI® je česká licenč značka s registrovanou ochrannou známkou ®. Všechny naše produkty, výrobky, motivy i činnosti jsou tedy chráněné před kopírováním, napodobováním a jiným zneužitím. 

Děkujeme, že nemáte snahu kopírovat a vyrábět naše nápady, neboť jejich zrealizování stálo značné úsilí. Všechny motivy kolekcí jsou naše vlastní autorské motivy, nakreslené malířkou pro účely našich dekorací.

Používání našich dekorací na Vámi vytvořených produktech za účelem dalšího prodeje (např. vytvoříte-li vlastní krabičky, nalepíte na ně naši dekoraci a prodáte za účelem zisku pod svým jménem s prezentací, že se jedná o Váš vlastní výrobek), je bez našeho vzájemného smluvního vztahu a výslovného písemného svolení zakázán. Stejně tak odstraňování našeho loga z jakýchkoli fotografií, interiérů, produktů... V případě porušení bude vše řešeno soudní cestou.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.