Velikosti a provedení dřevěných dekorací

Při nákupu nástěnných dekorací, doporučujeme volit v dané kolekci vždy stejnou velikostní skupinu jednotlivých dekorací, neboť motivy v každé kolekci se snažíme ladit proporčně (pokud to lze), např. žirafa vel. M je vždy větší než opice vel. M, apod.​ Nástěnné dekorace větších rozměrů (od cca 30 cm, označené vel. XS-S-M-L-XL a větší), jsou vždy na zadní straně s úchyty na zavěšení. Díky našemu systému úchytů dekorace na zdi pevně drží a neviklají se. Drobné dekorace jsou bez úchytů na zavěšení, neboť jsou určeny k nalepení či připevnění samolepící páskou.

JEDNOTLIVÉ VELIKOSTNÍ SKUPINY:

Nástěnné dekorace, silné 1 cm, tedy velmi pevné, vyrobené z překližky či z mdf. Na zadní straně vždy mají úchyty na zavěšení na zeď (systém, díky kterému dekorace na zdi pevně drží a neviklají se!)

Drobné dekorace, vyrobené z pevné mdf či překližky, silné 6 mm, určené na nalepení či připevnění oboustrannou lepící páskou. Jsou vždy bez úchytů na zavěšení na zeď:

Upozornění: SABRI® je česká licenč značka s registrovanou ochrannou známkou ®. Všechny naše produkty, výrobky, motivy i činnosti jsou tedy chráněné před kopírováním, napodobováním a jiným zneužitím. 

Děkujeme, že nemáte snahu kopírovat a vyrábět naše nápady, neboť jejich zrealizování stálo značné úsilí. Všechny motivy kolekcí jsou naše vlastní autorské motivy, nakreslené malířkou pro účely našich dekorací.

Používání našich dekorací na Vámi vytvořených produktech za účelem dalšího prodeje (např. vytvoříte-li vlastní krabičky, nalepíte na ně naši dekoraci a prodáte za účelem zisku pod svým jménem s prezentací, že se jedná o Váš vlastní výrobek), je bez našeho vzájemného smluvního vztahu a výslovného písemného svolení zakázán. Stejně tak odstraňování našeho loga z jakýchkoli fotografií, interiérů, produktů... V případě porušení bude vše řešeno soudní cestou.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.