S čím Vám můžeme pomoci?

SABRI®

SABRI® - to nejsou jen AUTORSKÉ DŘEVĚNÉ INTERIÉROVÉ DEKORACE, DESIGN PRO DĚTI, ale také PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE STAVEB, PROJEKTY INTERIÉRŮ A TECHNICKÉ DOZORY.

SABRI® je firmou zaměřenou na dřevěné dekorace a interiéry pro děti, ale možná nevíte, že tu jsme zároveň již od roku 2011 i jako firma ARAGON ELL s.r.o., a že naší hlavní činností jsou stavby a vše, co s nimi souvisí. Díky našemu sehranému teamu, v němž jsou projektanti, technický dozor staveb, designerka, odborníci na inženýring a další oblasti, Vám pomůžeme najít a vytvořit nejlepší řešení pro stavbu, rekonstrukci i interiér! V roce 2015 jsme rozdělili své činnosti na vše, co se týká staveb na firmu ARAGON ELL s.r.o. a na samostatnou oblast designu, interiérů a dekorací pro děti - SABRI® s.r.o. S čím vším Vám tedy můžeme pomoci a jaké máme zkušenosti?

Týká-li se Váš zájem dětí, dekorací, interiérů škol, školek a odborných učeben, jste správně na www.sabri.cz Týká-li se však celkově stavby, rekonstrukcí, projektů, dotací, legislativní přípravy staveb, atd., podívejte se také na náš web a reference na www.aragonell.cz 

PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE STAVEB, LEGISLATIVNÍ PŘÍPRAVA, TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA

Projektová dokumentace je základním stavebním kamenem při přípravě a realizaci stavebních záměrů a technický dozor investora je nezbytným prvkem v průběhu stavby, který nejen že hájí zájmy investora, ale dohlíží na průběh celé stavby. Ať už se chystáte na stavbu či na rekonstrukci objektu rádi Vám budeme nápomoci při celém procesu stavby - od vytvoření projektové dokumentace, přes legislativní přípravu staveb, až po technický dozor investora. Věnujeme se různým typům staveb - od přístaveb či rekonstrukcí škol, zateplení budov a panelových domů, až např. po výstavbu stylového Ekocentra Stěžery (viz foto). Naše reference a podrobné informace z této oblasti najdete na www.aragonell.cz 

NÁVRHY A PROJEKTY INTERIÉRŮ ŠKOL A JINÝCH STAVEB

Aby Vaše stavba byla účelně a efektivně navržená, závisí nejen na kvalitně zpracované projektové dokumentaci, ale také na dobře a detailně promyšlených interiérech. Projekt interiérů zpracováváme proto již ve fázi plánování stavby ruku v ruce s vytvářením projektové dokumentace stavby, či kdykoli při procesu stavby. Interiéry musí být nejen krásné, ale také funkční, moderní a efektivní.

 

MATEŘSKÉ ŠKOLKY, ŠKOLNÍ DRUŽINY

Naší největší radostí je vytvářet prostory pro děti, ať už je to dětský pokojíček či školka, škola nebo družina. Dětský úsměv je naším cílem a proto každý prostor určený pro děti řešíme detailně, empaticky a s patřičnou péčí. Interiér navrhneme, vypracujeme projekt, výpis vybavení, vytvoříme rozpočet, apod., Doladíme našimi dětskými dekoracemi a vše sladíme stylově, barevně a zejména originálně, moderně a prakticky. Na přání  interiér i zrealizujeme, dekorace dodáme. 

ODBORNÉ UČEBNY - FYZIKA, CHEMIE, PŘÍRODOPIS, ZEMĚPIS,...

Chystáte se na modernizaci školy? Nevíte si rady, na koho se obrátit a jak učebny vybavit, aby splňovaly náročné trendy současné moderní doby? Nechte to na nás! Ať už je to velmi náročná a specifická učebna fyziky, chemie, laboratoř či učebna přírodopisu, zeměpisu, nebo jazyková učebna, rádi Vám ji navrhneme a vypracujeme projekt včetně odborných technologií a zařízení. Samozřejmostí je pečlivé vysvětlení odbornou firmou a předvedení možností vybavení (např. demonstračních panelů fyziky, mikroskopů do přírodopisu,...)

ŠKOLNÍ KUCHYŇKY

Největším přežitkem dob minulých v naších českých školách, jsou školní kuchyňky pro výuku vaření... zastaralé vybavení, malá pracovní místa typu panelákových kuchyní... to vše je třeba změnit! Velká pracovní plocha, rozdělení pracovních zón, moderní spotřebiče a vybavení, trendový design,... to jsou školní kuchyňky od nás! Vytvoříme návrh vzhledu, nejvhodnějšího rozmístění a využití prostoru i detailní výpis vybavení spotřebiči a kuchyňskými nezbytnostmi. 

 

ŠKOLNÍ KNIHOVNY, RELAXAČNÍ A JINÉ MÍSTNOSTI

Zbývá ve Vaší škole volná, nevyužitá místnost? Nevíte, co s ní? Rádi Vám pomůžeme efektivně využít každý prostor! Co třeba vytvořit školní knihovnu? I ta může být pojatá moderně a může sloužit k více účelům - ať už k vytváření výpisků z knih u stolů, nebo k relaxaci a pohodlnému čtení na sedacích pytlích... 

 

 

PC UČEBNY

Moderní  škola musí mít i moderní učebny! I když není dostatek místa a zbývá pouze nevyužitý suterén školy, vše je možné... Podívejte, jak jsme "sklep" v jedné základní škole přeměnili na počítačovou učebnu... Poradíme si s každým prostorem!

 

 

 

 

SPECIÁLNÍ UČEBNY A ÚLOŽNÉ SYSTÉMY

Taky už nevíte, kam uložit všechny ty přírodopisné sbírky kamenů, ptáků a kam uklidit třeba kostry? Vymyslíme místo pro všechny učební pomůcky a vytvoříme schématické nákresy a vizualizace... Samozřejmě vše, co navrhneme,  necháme vyrobit šikovnými truhláři a postaráme se o realizaci.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.