Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

O nás

Kdo jsme…

“Když se spojila profese designerky s láskou k dětem a poctivé řemeslné výrobě, vznikla firma SABRI®.
Česká firma vyrábějící originální dekorace do interiérů, zejména pro děti.”

 

Vítejte na webu naší firmy, značky SABRI®. Mé jméno je Renata, profesí designerka, srdcem především máma čtyř dětí. Jaká jsem? Akční, milující své děti, téměř vždy se usmívající, stále něco (a někoho) organizující. Nadšená maminka věnující se mnoha aktivitám a sportům svých zlatíček, plná nápadů, milující děti, svou práci, hezké šaty a kostýmky, jahody, slunce a zahradu… No zkrátka jsem máma a taky tak trochu perfekcionistka, která je zvyklá dělat vždy několik věcí najednou, protože musí prostě vše stíhat! 🙂

Jak to vlastně všechno začalo? První list příběhu firmy SABRI® se začal psát v roce 2014, kdy jsem vytvářela nové pokojíčky pro všechny své děti, i pro to nejmenší, které se mělo za pár týdnů narodit. Má představa byla jasná – vytvořit krásné, prakticky vybavené, barevně sladěné a do detailu promyšlené pokojíčky, každému ve stylu, který má rád. Ale ejhle! Netušila jsem, jak obtížný to bude úkol! Hledala jsem všechny možné dekorace a doplňky na trhu, ale ne a ne najít to pravé! …A tak se zrodila myšlenka – co takhle vyrábět originální dekorace a doplňky pro děti a umožnit tak splnit jim sen o krásném, stylovém pokojíčku a rodičům usnadnit plnění snů svých dětí?

…Od první myšlenky uplynul nějaký čas a já Vám s radostí představuji českou firmu SABRI®, vyrábějící dekorace do dětských pokojů, úložné boxy a jiné doplňky do interiérů, nejen pro děti…

V tuto chvíli vyrábíme stovky produktů ročně a zkrášlujeme pokojíčky nejen v České republice, ale stejným dílem i na Slovensku a po celé Evropě. Stále rozšiřujeme množství produktů, které vyrábíme. Vznikají nové kolekce, nové motivy, barvy i styly… zkrátka vším se přizpůsobujeme době, moderním trendům a přáním zákazníků. Jedno se však za ty roky nezměnilo – stále jsou to děti, které jsou naší neustálou každodenní inspirací při tvoření nových kolekcí. Pečlivě nasloucháme jejich nápadům, vnímáme jejich přání, fantazii a snažíme se ponořovat do jejich dětského světa. A opět to jsou děti, jejichž rozzářené oči a úsměvy jsou pro nás v SABRI tou největší odměnou za naši práci a také motorem, který nás žene neustále kupředu!

V případě jakéhokoli přání Vašich dětí, se kterým si nevíte rady, nás neváhejte kontaktovat… Jsme tu přeci pro všechny děti!