Náš příběh

Originální nástěnné dekorace, autorské motivy, stylové doplňky, tématické pokojíčky a školky, rozzářené oči, smích a splněné dětské sny - to je "design by Sabri®".

Vlastní autorské motivy, vyráběné ze dřeva a ručně malované v naší dílně v ČR, nabízíme v ucelených kolekcích s oblíbenými dětskými tématy. Naše nástěnné dekorace a spousta doplňků do dětského pokoje, splní sen všech dětí a zároveň vytvoří barevně a stylově sladěný interiér.

Příběh firmy SABRI se začal psát oficiálně v roce 2014, kdy firma vznikla jako "sesterská" naší hlavní společnosti ARAGON ELL s.r.o. zabývající se projektovými dokumentacemi, technickými dozory staveb a návrhy interiérů. Ve skutečnosti se ale příběh SABRI začal psát již o mnoho let dříve - aniž bychom to tušili - psaly ho totiž naše děti! :-)

Ačkoli se zabývám mnoha činnostmi, které mě naplňují a mé nadšení a aktivity neberou konce, to, co mi v životě přináší opravdovou radost a skutečné naplnění, jsou moje čtyři děti. Mé hlavní zaměstnání je tedy "máma". V době, kdy jsem se těšila na své čtvrté dítě, jsem zakládala firmu. Dozvěděla jsem se, že čekám holčičku a tak jsem ji pojmenovala podle ní - SABRI. Firma sice původně vznikla pro účely návrhů a realizací interiérů, od začátku jsem ale plánovala, že bude mít časem svou vlastní cestu a že  hlavním smyslem budou děti. Konkrétní vize začaly o pár týdnů déle, když se v 7.měsící mého těhotenství doma dokončovaly velké "organizační" změny. Přistavěli jsme z půdy celé patro a vytvořili každému z dětí svoji místnost. A tím to všechno vlastně začalo... První list příběhu SABRI...

Úkol byl jasný - do porodu vymyslet a zařídit pokojík pro naši nejstarší, třináctiletou dospívající slečnu, druhý pokoj pro devítiletého vášnivého hokejistu a obdivovatele dinosaurů, třetí pro skoro šestiletého milovníka závodních aut a čtvrtý pokojík pro jednu malou holčičku, která se chystala narodit... Ačkoli jsem pracovala jako designerka a vytvářela lidem interiéry, vymýšlení pokojíčků pro moje děti, bylo tou "nejhezčí zakázakou", ve které jsem se opravdu vyžívala.

Děti na mě denně chrlily své nápady, přání a prosby, jaký pokojíček by si přály. Snažila jsem se jim naslouchat a vymyslet vše tak, abych splnila všechny jejich přání a zároveň si přišla na své jako matka - designerka, milující čistý elegantní styl, na všem sladěné barvy, ucelený design, "nepřeplácanost", všude promyšlené detaily a dostatek úložných prostor. Nebylo to úplně jednoduché, protože splnit všechny představy dětí a zároveň zanechat interiéru čistý styl, nebylo nic snadného. A už vůbec nebylo jednoduché sehnat v obchodech dekorace a věci, které jsem si naplánovala. Jednou to bylo moc malé, pak zase dekorace měla jiný odstín barvy než jsem potřebovala, pak zase nějaká objevená dekorace s vyhovujícím motivem byla jen samolepkou, která se ze zdi rychle strhne i s omítkou... Tapetám jsem se sice neubránila, ale lituji toho, protože vím, že všechny děti velmi často mění svého oblíbeného hrdinu a téma zájmu a představa sundávání třímetrové tapety ze sádrokartonu, mě spíš znervózňuje...

A tak jsem vlastně zjistila, že ačkoli žijeme v době, kdy se dá relativně sehnat vše, nesehnala jsem vlastně skoro nic z toho, co jsem si představovala. Nebylo možné vytvořit tématický, stylově i barevně sladěný interiér a už vůbec ne sehnat dekorace, kterými vybavíte pokojík v jednotném stylu a kdykoli je jednoduše sundáte a změníte za jiné, když Vaše dítě povyroste.

Zrodila se tedy první myšlenka, která mě nasměrovala v mé další činnosti - vymyslet dekorace pro děti, které by splňovaly všechny moje představy a zejména představy dětí. O všem definitivně však rozhodl okamžik, kdy na Štedrý den děti poprvé "rozbalily" své pokojíčky, o jejichž vzniku v utajeném zamknutém patře netušily... Domnívaly se, že se stále teprve montují zdi a pokládají podlahy.  A tak překvapení, které Ježíšek přinesl a jejich reakce se staly okamžikem, který rozhodl o mé další činnosti a směru firmy SABRI.

Jejich rozzářené oči, úsměvy a dokonce slzy z radosti a nadšení a následná nekončící radost ze splněných snů, se mi natolik vryly do paměti, že mě od té doby zcela pohltila touha vytvářet už jen interiéry pro děti a zažívat ten pocit rozzářených dětských očí a úsměvů co nejčastěji je to možné...

A tak jsem se svým týmem více než rok intenzivně pracovala na vzniku tématicky sladěných pokojíčků, vymýšlení dekorací a technologických postupů výroby, stejně tak jako na vzniku české licenční značky. Mnohdy to nebylo snadné, ale podařilo se... Od podzimu 2017 je SABRI®, tedy licenční značkou s ochrannou známkou. S radostí Vám tedy představujeme výsledek našeho snažení... Věříme, že nejen Vašim dětem, ale i Vám, jako rodičům, kteří se snaží splnit svým zlatíčkům co jim na očích vidí, uděláme naší nabídkou radost. Ale tím to pro nás nekončí. Intenzivně dále pracujeme na nových produktech. Vymýšlíme, zkoušíme, tvoříme, vylaďujeme, zlepšujeme, zdokonalujeme... Máme spoustu nápadů, které Vám postupně chceme nabídnout, od dekorací, přes nejrůznější doplňky, až po nábytek.

Opět to byly děti, které jsou (a budou) mojí neustálou každodenní inspirací při tvoření kolekcí. Pečlivě naslouchám jejich nápadům, vnímám jejich přání, fantazii a snažím se ponořovat do jejich dětského světa. A opět to jsou děti, jejichž rozzářené oči a úsměvy jsou pro mě a mé kolegy tou největší odměnou za naši práci a také motorem, který nás v SABRI žene neustále kupředu!

V případě jakéhokoli přání Vašich dětí, se kterým si nevíte rady, nás neváhejte kontaktovat... Jsme tu přeci pro všechny děti!

Sabri ví, o čem děti sní!

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.