Velikosti a provedení dřevěných dekorací

DŘEVĚNÉ DEKORACE "SABRI":

NÁSTĚNNÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE větších rozměrů - jsou vždy vzadu s úchyty na pověšení: XS-S-M-L-XL a větší (XXL, 3XL,..). Úchyty mají dekorace zpravidla od cca 30 cm. Nejvíce propracované malbou a detaily jsou velikosti M-L-XL. Na menších nelze tak propracovat detaily (obličeje ap.), proto většinou platí, že čím větší dekorace, tím více vypadá "jako živá". Velikosti S-M-L-XL a větší jsou vytvořeny navzájem proporčně. Doporučujeme volit v dané kolekci vždy stejnou velikostní skupinu. 

DROBNÉ DEKORACE URČENÉ K NALEPENÍ - vel. "mini" a "midi"a všechny rozměry do cca 26 cm - nemají úchyty na zavěšení. Jsou určené k nalepení oboustrannou lepící páskou (např. na nábytek, zrcadlo) či k nalepení lepidlem na různé krabičky a dárky a proto nemají pohledově obarvenou zadní stranu (pouze přední a boční strany).

DEKORACE NA HRANÍ - velikostní skupina zvaná "DEKOR" - vyrobíme na přání. Drobné dekorace od 4 do cca 26 cm, s pohledově upravenou zadní stranou. Jsou určené dětem pro učení, poznávání zvířátek, apod.  Přední a boční strana dekorace je precizně natřená několika vrstvami barvy, vymalovaná a 2x lakovaná. Zadní strana není tak precizní, ale je pohledová - natřená a lakovaná. Vše pečlivě zbroušené, tedy hladké.

Nakupujete-li naše dřevěné nástěnné dekorace, doporučujeme následující postup:

1. Vyberte z našich kolekcí téma dětského pokoje a barvy, které má Vaše dítě rádo. Doporučujeme vybírat motivy s dětmi. Představy rodičů a přání dětí se většinou liší...:-) Pokud už máte pokojíček zařízený, nezapomeňte naše dekorace přizpůsobit barvám v interiéru, aby vše působilo sladěně a harmonicky. Barvy můžeme přizpůsobit dle Vašich potřeb (viz náš vzorník barev).

2. Pečlivě si změřte prostory (plochy), na kterých mají být dekorace v místnosti umístěné. Lépe si vše představíte, když si plochu nakreslíte na papír a spočítáte si rozměry dekorací, které plánujete koupit (zejména šířku). Nezapomeňte, že mezi dekoracemi musí být "trochu místa", aby motivy vypadaly hezky.

3. Dobře si rozmyslete, jakou velikostní řadu nástěnných dekorací zvolíte. Pro snadnou orientaci, jaké velikosti vybrat, jsme tedy vytvořili u každé kolekce základní velikostní skupiny XS-S-M-L-XL a motivy větší (XXL, 3XL). Doporučujeme celé téma volit vždy ve stejné velikosti. Snažili jsme se v každé kolekci motivy vytvořit navzájem k sobě co nejlépe proporční (aby např. slon byl větší než slůně, aby se ležící lev vešel pod strom, ap.) anebo velikosti volit alespoň tak, aby vytvořená scenérie dávala smysl a vešla se do většiny interiérů (např. velikost zámku princezny, sopky dinosaurů, lodi, apod).

Zde uvádíme rady a doporučení pro výběr správné velikostní skupiny:

 

Upozornění: SABRI® je česká licenč značka s registrovanou ochrannou známkou ®. Všechny naše produkty, výrobky, motivy i činnosti jsou tedy chráněné před kopírováním, napodobováním a jiným zneužitím. 

Děkujeme, že nemáte snahu kopírovat a vyrábět naše nápady, neboť jejich zrealizování stálo značné úsilí. Všechny motivy kolekcí jsou naše vlastní autorské motivy, nakreslené malířkou pro účely našich dekorací.

Používání našich dekorací na Vámi vytvořených produktech za účelem dalšího prodeje (např. vytvoříte-li vlastní krabičky, nalepíte na ně naši dekoraci a prodáte za účelem zisku pod svým jménem s prezentací, že se jedná o Váš vlastní výrobek), je bez našeho vzájemného smluvního vztahu a výslovného písemného svolení zakázán. Stejně tak odstraňování našeho loga z jakýchkoli fotografií, interiérů, produktů... V případě porušení bude vše řešeno soudní cestou.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.