Dekorace a design pro děti od SABRI®

                                                                                                           

DŘEVĚNÉ NÁSTĚNNÉ DEKORACE

Naším stěžejním produktem jsou nástěnné dekorace, které vnesou do interiéru neopakovatelné kouzlo. Záleží jen na Vás, zda zvolíte klasické dětské motivy (jako např. zvířátka), nebo velmi moderní velkoformátové dekorace, jako např. hory.

Nástěnné interiérové dekorace vyrábíme z mdf, překližky či masívního dřeva, dle konkrétních produktů. Většinou o síle 1 cm (mdf, překližka), 2 cm (masiv). Na přání lze vyrobit dekorace v libovolném rozměru. Barvy si můžete vybrat v našem vzorníku. Na zadní straně nástěnných dekorací jsou pevné úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď (na hmoždinky).

 

                                                                                                         

ÚLOŽNÉ BOXY, AUTORSKÉ PRODUKTY A ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ DOPLŇKY

Vyrábíme originální překližkové a dřevěné boxy, ať už do různých typů regálů, pojízdné na interiérových kolečkách, či menší, jako např. na pastelky a omalovánky. Také dřevěná jména na zeď, obrázky, hodiny, věšáky a spoustu stylových doplňků najdete v naší nabídce. Vytvořili jsme několik ucelených, autorských kolekcí, rádi však dekorace vyrobíme i v jiných barvách z našeho vzorníku, aby bylo možné sladit pokojíček nejen stylově, ale i barevně. Na přání umíme vyrobit libovolné rozměry většiny boxů (mimo boxů s víkem). Všechny dekorace a jména na boxech (není-li uvedeno jinak) jsou vyřezaná z mdf tl. 6 mm a na boxech jsou nalepené.  Díky síle 6 mm vypadají velmi hezky a vytváří 3D efekt.

V naší nabídce najdete také spoustu produktů které nevyrábíme my, ale nakupujeme od dodavatelů (výrobců) jako polotovar a u nás je malujeme a dekorujeme našimi motivy (např. bedýnky s víkem, pokladničky, šanony,...)

 

 

STYLOVÉ DĚTSKÉ POKOJE

Díky našim dekoracím je snadné interiér stylově i barevně sladit. Pokud si nevíte rady, rádi Vám pomůžeme pokojíček vymyslet a jednotlivé produkty "vyladit". 

V naší nabídce najdete spoustu dřevěných doplňků a vyrobíme Vám je v libovolných barvách z našeho vzorníku. Díky tomu celý pokojíček perfektně sladíte do posledního detailu! K zútulnění pomohou i naše šité doplňky (polštářky, apod.). Aby bylo možné vybavit celý pokojíček, můžete u nás objednat i některé produkty od jiných výrobců, které znáte z našich fotografií a proto je nabízíme (domečkové postýlky, křesílka, nábytek). 

 

HAND MADE - ORIGINÁLY OD SABRI®!

SABRI® je česká firma vyrábějící interiérové, ručně malované dekorace a doplňky do bytu. SABRI® je značka s registrovanou ochrannou známkou. Všechny naše motivy, které na produktech používáme, jsou naše vlastní, autorské. Naše produkty jsou ručně malované.

Dekorace vyrábíme nejvíce z překližky, MDF či ze dřeva, v naší dílně v České republice. Ačkoli při výrobě používáme běžných dílenských strojů, dá se říci, že většina našich dekorací je ruční výroba - od namalování motivu, broušení, až po ruční malování a lakování. Proto je každý výrobek originál. Používáme barvy určené pro dětské hračky, s atesty od 3 let. Několik vrstev barvy zaručuje hezký vzhled a několik vrstev laku umožňuje snadnou údržbu a zajistí delší životnost produktů. Nástěnné dekorace jsou na zadní straně jsou opatřeny několika úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď. Díky speciálnímu systému úchytů dekorace na zdi pevně drží a neviklají se, vyrovnají se i případné nerovnosti zdí. Dekorace není tedy přímo na zdi, ale mírně od ní a působí proto velmi "živě" a 3D. 

 

DEKORACE  "NA MÍRU"

Rádi Vám pomůžeme vymyslet zcela originální dárek pro každou příležitost - dárky s  pro významné životní události - narození miminka, životní jubilea , firemní dárky pro obchodní partnery, produkty se jménem, datem či libovolným textem. 

Pro školy, sportovní a jiné organizace - vytvoříme dekorace pro školní třídy a speciální učebny či produkty s názvy a dekoracemi symbolizující např. sportovní klub.

V případě dotazu či specifického požadavku zakázkové výroby nás kontaktujte: design@sabri.cz 

POLŠTÁŘKY A ŠITÉ DEKORACE

Nabídku našich originálních produktů jsme rozšířili také o šité dekorace a doplňky, které šije naše spřízněná šicí dílna firmy ELDIN FASHION výhradně pro naši značku. A tak pokojíček můžete skvěle doplnit například našimi polštářky s oušky a čumáčky, přehozy, hracími podložkami, nebo třeba elegantními labutěmi...

Renata Olšová
Renata Olšová DiS.
info@sabri.cz +420 776 555 221

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.