Dřevěné dekorace, úložné boxy a design pro děti od SABRI®

                                                                                                           

ÚLOŽNÉ BOXY DO REGÁLU, POJÍZDNÉ BOXY A ORIGINÁLNÍ BOXY

Vyrábíme originální překližkové a dřevěné boxy, ať už do různých typů regálů či pojízdné na interiérových kolečkách. Naše boxy jsou originální, mnohdy tvarované. Vše vyrábíme v naší dílně v ČR. V každé kolekci najdete také menší boxy - např. na knížky, na pastelky, atd.  Na přání umíme vyrobit libovolné rozměry většiny boxů (mimo boxů s víkem). Dekorace a jména na boxech jsou dřevěná (z mdf) tl. 6 mm, nejedná se tedy o žádné samolepky. Dekorace na boxech tak vypadají velmi hezky a vytváří 3D efekt.

                                                                                                         

DŘEVĚNÉ NÁSTĚNNÉ DEKORACE

Naším stěžejním produktem jsou také nástěnné dekorace všech možných rozměrů, které vnesou do interiéru neopakovatelné kouzlo. Záleží jen na Vás, zda zvolíte klasické dětské motivy (jako např. zvířátka), nebo velmi moderní velkoformátové dekorace, jako např. hory, zámek princezny, kopce se silnicí a auty... Tyto velkoformátové dekorace mohou sloužit i jako zástěna za postel.  Barvy všech našich dekorací si můžete vybrat v našem vzorníku. Na zadní straně nástěnných dekorací jsou pevné úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď. 

 

STYLOVÉ KOLEKCE A VYLADĚNÉ DĚTSKÉ POKOJE

Stále pracujeme na nových kolekcích s ohromnou škálou produktů, pro dokonale vyladěné pokojíčky. Díky našim dekoracím je proto snadné interiér stylově i barevně sladit. Mimo různých úložných boxů a nástěnných motivů, najdete v naší nabídce např. dřevěná jména na zeď, dřevěné obrázky, hodiny, šanony, věšáky, zástěny za postel, kostky, atd. Vytvořili jsme několik ucelených, autorských kolekcí, rádi však dekorace vyrobíme i v jiných barvách z našeho vzorníku, aby bylo možné sladit pokojíček nejen stylově, ale i barevně.

HAND MADE - ORIGINÁLY OD SABRI®!

SABRI® je česká firma vyrábějící interiérové, ručně malované dekorace a doplňky do bytu. SABRI® je značka s registrovanou ochrannou známkou. Všechny naše motivy, které na produktech používáme, jsou naše vlastní, autorské. Dekorace vyrábíme nejvíce z výběrové pevné překližky, MDF či ze dřeva, v naší dílně v České republice. Ačkoli při výrobě používáme běžných dílenských strojů, dá se říci, že většina našich dekorací je ruční výroba - od namalování motivu, broušení, až po ruční malování a lakování. Proto je každý výrobek originál. Používáme barvy určené pro dětské hračky, s atesty od 3 let. Několik vrstev barvy zaručuje hezký vzhled a několik vrstev laku umožňuje snadnou údržbu a zajistí delší životnost produktů. Nástěnné dekorace jsou na zadní straně jsou opatřeny několika úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď. Díky speciálnímu systému úchytů dekorace na zdi pevně drží a neviklají se, vyrovnají se i případné nerovnosti zdí. Dekorace není tedy přímo na zdi, ale mírně od ní a působí proto velmi "živě" a 3D. 

 

DEKORACE  "NA MÍRU"

Rádi Vám pomůžeme vymyslet zcela originální dárek pro každou příležitost - dárky s  pro významné životní události - narození miminka, životní jubilea , firemní dárky pro obchodní partnery, produkty se jménem, datem či libovolným textem. Pro školy, sportovní a jiné organizace - vytvoříme dekorace pro školní třídy a speciální učebny či produkty s názvy a dekoracemi symbolizující např. sportovní klub. V případě dotazu či specifického požadavku zakázkové výroby nás kontaktujte: design@sabri.cz 

POLŠTÁŘKY A ŠITÉ DEKORACE

Nabídku našich originálních produktů jsme rozšířili také o šité dekorace a doplňky, které šije naše spřízněná šicí dílna firmy ELDIN FASHION výhradně pro naši značku. A tak pokojíček můžete skvěle doplnit například našimi polštářky s oušky a čumáčky, hracími podložkami, nebo třeba přehozy přes postel...

 
Renata Olšová
Renata Olšová DiS.
info@sabri.cz +420 776 555 221

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.