Dřevěné dekorace a interiéry

                                                                                                          

SABRI® s.r.o.

SABRI® je česká firma, vyrábějící originální dřevěné dekorace pro děti, určené do dětských pokojů a interiérů, které navrhujeme a realizujeme (školky, školy, družiny,...)  Nejsme klasický e-shop, ale design studio, ve kterém vznikají především dekorace "na míru". Objednat je můžete však i formou našeho e-shopu. 

                                                                                                          

DŘEVĚNÉ NÁSTĚNNÉ DEKORACE

Naším stěžejním produktem jsou nástěnné dekorace. Vytvořili jsme několik desítek dětských motivů - od pirátů, princezen, dinosaurů, až po zvířátka. Vše jsou naše autorské motivy. Dekorace vyrábíme ze dřeva (z překližky či MDF o síle 6-15 mm, dle typu a velikosti dekorace), v naší dílně v České republice. Jsou ručně vyráběné - od řezání, broušení, až po ruční malování. Každý výrobek je tedy originál. Rádi však vyrobíme dekorace v rozměrech či barvách dle Vašeho přání. Umíme vyrobit takřka jakékoli téma, např. zeměpisné či sportovní motivy, apod., proto "na míru" vytvoříme dekorace i pro školky, školky, družiny, a jakékoli jiné prostory a interiéry pro děti. 

Dekorace je možné vyrobit od cca 10 cm do cca 260 cm. Jsou malované barvami určenými pro dětské hračky a několikrát lakované. Lze je tedy snadno otřít vlhkým hadříkem. Na zadní straně jsou opatřeny několika úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď. Díky našemu systému úchytů dekorace na zdi pevně drží a neviklají se, vyrovnají se i případné nerovnosti zdí. Dekorace není tedy přímo na zdi, ale mírně od ní a působí proto velmi "živě" a 3D. 

                                                                                                         

PRODUKTY S DEKORACEMI

Dřevěné dekorace vyrábíme i v malých rozměrech (8-30 cm) a dekorujeme je na nejrůznější dřevěné krabičky a bedýnky (některé boxy vyrábíme celé, některé nakupujeme od dodavatelů jako polotovary). Dekorace, jména a slova na krabičkách jsou ručně vyřezaná ze dřeva (z překližky/MDF) o síle 6 mm a na krabičkách jsou nalepené. Celá dekorace tedy působí "plasticky", 3D.

Vytvořili jsme několik ucelených kolekcí. Všechny produkty rádi vyrobíme i v jiných barvách z našeho vzorníku, aby bylo možné sladit váš pokojíček stylově i barevně, včetně všech doplňků. Vybrat si můžete v naší nabídce boxy na hračky, pojízdné boxy, šperkovnice, stojánky na bižuterii, krabičky se jménem, hodiny, věšáky, tužkovníky, šanony, kasičky, atd. Můžeme také vše doplnit jménem (ručně vyřezaným, tl. 6 mm), oslovením, napsaným datem, apod. Produkty vytvořené "na míru" proto můžete využít jako originální dárek  pro významné životní události (svatby, narození dítěte, životní jubilea)!

 

HAND MADE - ORIGINÁLY OD SABRI®!

SABRI® je česká licenční značka s registrovanou ochrannou známkou produktů, autorských motivů, dřevěných dekorací pro děti a ostatních výrobků a činností. Originály proto najdete pouze pod naším logem!

Dekorace vyrábíme ze dřeva, z překližky či MDF o síle 6-15 mm (dle typu a velikosti dekorace), v naší dílně v České republice. Dá se říci, že celý výrobek je ruční výroba - od namalování motivu, vyřezání, broušení, až po ruční malování a lakování. Proto je každý výrobek originál. 

DEKORACE  "NA MÍRU"

Rádi Vám pomůžeme vymyslet zcela originální dárek pro každou příležitost. Možností je spousta!

Dárky pro významné životní události - svatby, narození miminka, životní jubilea - jakoukoli krabičku můžeme opatřit Vámi zvoleným motivem, textem a věnováním, např. pro svatby - s datem a jmény novomanželů, k narození dítěte - s datem narození, váhou, mírou a jménem miminka, k životnímu jubileu - s jménem, věkem, dřevěnou knihou s citátem či věnováním, atd.

Firemní dárky pro obchodní partnery - inspirací může být foto - krabička na víno HaHa z Nového Zélandu, s názvem vína a nalepeným výřezem mapy Zélandu. Také produkty do kanceláře - šanony ve firemních barvách, s názvem firmy, s dekorací symbolizující firmu, atd. 

Produkty s libovolným textem - libovolná krabička se jménem či jakýmkoli textem, např. "Pohádky", "Výkresy", "Princezna Rozárka", "Moje poklady", "Na památku", "Miláčkovi", "Mamince s láskou", "Sweet dreams", "Love", "Medaile"...

Nástěnné dekorace -  motivy z naší nabídky vyrobíme každému prostoru "na míru", v rozměrech i barvách dle Vašeho přání. 

Pro školy, sportovní a jiné organizace - např. mapa světa, dekorace pro školní třídy a speciální učebny (ovoce na zdi do kuchyňky, hudební nástroje na zdi do učebny hudební výchovy...) a produkty s názvy a dekoracemi symbolizující např. sportovní klub (HC Nová Paka, Hokej, sportovec s trikotem příslušného sportovního klubu,...)

V případě dotazu či specifického požadavku zakázkové výroby nás kontaktujte: design@sabri.cz 

INTERIÉRY PRO DĚTI - DĚTSKÉ POKOJE, ŠKOLKY, ŠKOLY, DRUŽINY

Naší největší radostí je vytvářet prostory pro děti, ať už je to dětský pokojíček či školka, škola, družina, knihovna, kuchyňka nebo klasická třída. Dětský úsměv je naším cílem a proto každý prostor řešíme detailně, promyšleně a s patřičnou péčí, od první myšlenky, přes návrh interiéru s 3D vizualizacemi, až po případnou realizaci. Samozřejmostí je navržení a dodání našimi dřevěnými dekoracemi s dětskými motivy a sladění celé třídy do stejného stylu.

V případě potřeby řešíme stavbu komplexně - od stavebního projektu (přístavby, rekonstrukce školy či školky), zajištění inženýringu a potřebných povolení, přes projekt interiéru s 3D vizualizacemi, až po technický dozor stavby v průběhu realizace a následné vybavení interiéru. Co vše můžeme nabídnout? Podívejte se v menu do sekce "Školy, MŠ, odborné učebny".

NÁVRHY INTERIÉRŮ - BYTOVÝ DESIGN

Jsme projektanti a designeři. Rádi Vám proto pomůžeme vyřešit jakýkoli interiér. Budeme nápomocni s plánováním interiérů novostavby, rekonstrukcí bytu, vybavením dětského pokoje, s vytvořením návrhu nové kuchyňské linky, návrhu šatní skříně, dispozic obývacího pokoj či atypických prostor např. v šikmině ...Navrhneme nejoptimálnější dispoziční řešení z hlediska využití prostoru,  materiály, barevnost, zpracujeme 3D vizualizace a společně s Vámi doladíme detaily. Zpracujeme projekt interiérů, vytvoříme výkresy pro výrobu nábytku, případně i vyrobíme a dodáme. Zkrátka každému interiér "na míru"! Máme rádi moderní design, který však koresponduje s představami a životním stylem klienta. Za nejdůležitější aspekt považujeme především dobře promyšlené interiéry s dostatkem úložných prostor, stylově a barevně sladěné.

DĚTSKÉ POKOJE

Dětský pokojíček vymyslíme, navrhneme barevnost a nejvhodnější dispoziční řešení pro co nejlepší využití prostoru, vytvoříme 3D vizualizace, návrh všech komponentů a následně s Vámi doladíme finální variant a doladíme do posledního detailu... Samozřejmě pokojíček "vyladíme" do určitého stylu, tématu, s oblíbenými dětskými motivy. Aneb pokojíčky od SABRI, každému bytu i dítěti na míru!

 

AKCE PRO DĚTI - PRO ŠKOLKY, ŠKOLY, SPORTOVNÍ KLUBY, KULTURNÍ STŘEDISKA...

Rádi se podílíme na akcích pro děti, ať je to dětský den, karneval, rozloučení s předškoláky ve školce, akce sportovních klubů, hokejový nábor, pohádkový les či jiné zábavné, dětské a klubové akce.

Protože máme za sebou pár skvělých akcí a neuvěřitelných reakcí dětí na naše velké dekorace, rozhodli jsme se nabízet tuto možnost "rozzářených dětských očí, nadšení a radosti" všem školkám, školám, kulturním domům, apod.

Zapůjčíme dekorace na Vaši akci a pomůžeme tak vytvořit tématické prostředí (ZOO, Afrika, jungle, lední medvědi, moře a piráti, pravěk s dinosaury, zámek s princeznami, les s medvědy a lesními zvířaty, romantické víly s květinami, apod.) Je jen na Vás a Vaší kreativitě, jakou akci vymyslíte.

Rádi Vám pomůžeme s promyšlením celé akce či zorganizujeme dětem opravdu nevšední zážitek, ze kterého budou velcí i malí odcházet plní úžasu, neboť nabízíme navíc plně zorganizovaný program "na míru" konkrétní akci. MAGIC DUO RADEK A SIMONA, se kterými spolupracujeme, jsou profesionální kouzelníci, vítězové mnoha mezinárodních soutěží, moderátoři akcí pro děti i dospělé a "ti praví" pro každou příležitost, ať už je to vystoupení pro děti, karneval, oslava či firemní večírek! Nejen že ukáží spoustu opravdu neuvěřitelných kouzel, ale vymyslí i zábavný program vytvořený dle Vašeho přání, doplněný soutěžemi a zábavou pro děti. Celou akci budou moderovat. Podívejte se na www.radekasimona.cz (kontakt: Radek Černý & Simona Černá,  magicvery@novapaka.com, tel. +420 603 746 591, +420 604 177 051). My na akci vytvoříme prostředí našimi dekoracemi s tématickými soutěžemi a můžete si být jistí, že na tuto akci děti jen tak nezapomenou! Cena je závislá na konkrétní akci a zvoleném kouzelnickém programu.

Renata Olšová DiS.
info@sabri.cz +420 776 555 221

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.