Naše činnosti a produkty

SABRI®

SABRI® - to jsou především DŘEVĚNÉ DEKORACE, INTERIÉRY, PRODUKTY A DESIGN PRO DĚTI. Ale možná nevíte, že také  PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE, NÁVRHY INTERIÉRŮ A TECHNICKÉ DOZORY STAVEB.

SABRI® je firmou zaměřenou zejména na dekorace pro děti a nyní i českou licenční značkou s ochrannou známkou na všechny naše produkty a činnosti. Tento web je určený tedy převážně dětem, rodičům, školkám, školám a všem, kteří chtějí vytvořit originální, krásný a zároveň dobře promyšlený dětský svět našim nejmenším. Design a interiéry, které navrhujeme a dekorace, které vyrábíme, jsou originály, naše vlastní autorské motivy, inspirované dětmi a vytvářené opravdu srdcem!

Možná ale nevíte, že tu jsme zároveň již od roku 2011 i jako firma ARAGON ELL s.r.o., a že naší hlavní činností jsou stavby a vše, co s nimi souvisí. Díky našemu sehranému teamu, v němž jsou projektanti, technický dozor staveb, designerka, odborníci na inženýring a další oblasti, Vám pomůžeme najít a vytvořit nejlepší řešení pro stavbu, rekonstrukci i interiér!

V roce 2015 jsme rozdělili své činnosti na vše, co se týká staveb na firmu ARAGON ELL s.r.o. a na samostatnou oblast designu, interiérů a dekorací pro děti - SABRI® s.r.o. 

S čím vším Vám tedy můžeme pomoci a jaké máme zkušenosti? Týká-li se Váš zájem dětí a dekorací, jste správně na www.sabri.cz Týká-li se však celkově stavby, podívejte se také na náš web a reference na www.aragonell.cz

                                                                                                         

DŘEVĚNÉ NÁSTĚNNÉ DEKORACE

Nástěnné dekorace jsou naším stěžejním produktem. Vytvořili jsme několik desítek dětských motivů - od pirátů, princezen, dinosaurů, až po zvířátka. Vše jsou naše autorské motivy. Dekorace vyrábíme ze dřeva (z překližky či MDF o síle 6-15 mm, dle typu a velikosti dekorace), v naší dílně v České republice. Jsou ručně vyráběné - od řezání, broušení, až po ruční malování. Každý výrobek je tedy originál. Rádi však vyrobíme dekorace v rozměrech či barvách dle Vašeho přání. Umíme vyrobit takřka jakékoli téma, např. zeměpisné či sportovní motivy, apod., proto "na míru" vytvoříme dekorace i pro školky, školky, družiny, a jakékoli jiné prostory a interiéry pro děti. 

Dekorace je možné vyrobit od cca 10 cm do cca 260 cm. Jsou malované barvami určenými pro dětské hračky a několikrát lakované. Lze je tedy snadno otřít vlhkým hadříkem. Na zadní straně jsou opatřeny několika úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď.

                                                                                                         

PRODUKTY S DEKORACEMI

Dřevěné dekorace vyrábíme i v malých rozměrech (8-30 cm) a dekorujeme je na nejrůznější dřevěné krabičky (ty nevyrábíme, ale nakupujeme od dodavatele). Dekorace na bedýnkách a krabičkách jsou vyrobené ze dřeva (z překližky/MDF o síle 6 mm, jména, srdíčka a velmi drobné motivy o síle 4 mm) a na krabičkách nalepené. 

Vytvořili jsme několik ucelených kolekcí a dekorace na krabičky vymyslely tak, aby se v dětském pokoji neopakoval stále stejný motiv.Všechny produkty rádi vyrobíme i v jiných barvách z našeho vzorníku,aby bylo možné sladit váš pokojíček stylově i barevně, včetně všech doplňků. Vybrat si můžete v naší nabídce boxy na hračky, šperkovničky, stojánky na bižuterii, krabičky se jménem, hodiny, věšáky, tužkovníky, šanony,kasičky, atd. Můžeme je také doplnit jménem (překližka 4 mm), oslovením, napsaným datem, apod. Produkty vytvořené "na míru" proto můžete využít jako originální dárek  pro významné životní události (svatby, narození dítěte, životní jubilea)!

 

HAND MADE - ORIGINÁLY OD SABRI®!

SABRI® je česká licenční značka s registrovanou ochrannou známkou produktů, autorských motivů, dřevěných dekorací pro děti a ostatních výrobků a činností. Originály proto najdete pouze pod naším logem!

Dekorace vyrábíme ze dřeva, z překližky či MDF o síle 6-15 mm (dle typu a velikosti dekorace), v naší dílně v České republice.Dá se říci, že celý výrobek je ruční výroba - od namalování motivu, vyřezání, broušení, až po ruční malování a lakování. Proto je každý výrobek originál. 

DEKORACE  "NA MÍRU"

Rádi Vám pomůžeme vymyslet zcela originální dárek pro každou příležitost. Možností je spousta!

Dárky pro významné životní události - svatby, narození miminka, životní jubilea - jakoukoli krabičku můžeme opatřit Vámi zvoleným motivem, textem a věnováním, např. pro svatby - s datem a jmény novomanželů, k narození dítěte - s datem narození, váhou, mírou a jménem miminka, k životnímu jubileu - s jménem, věkem, dřevěnou knihou s citátem či věnováním, atd.

Firemní dárky pro obchodní partnery - inspirací může být foto - krabička na víno HaHa z Nového Zélandu, s názvem vína a nalepeným výřezem mapy Zélandu. Také produkty do kanceláře - šanony ve firemních barvách, s názvem firmy, s dekorací symbolizující firmu, atd. 

Produkty s libovolným textem - libovolná krabička se jménem či jakýmkoli textem, např. "Pohádky", "Výkresy", "Princezna Rozárka", "Moje poklady", "Na památku", "Miláčkovi", "Mamince s láskou", "Sweet dreams", "Love", "Medaile"...

Nástěnné dekorace -  motivy z naší nabídky vyrobíme každému prostoru "na míru", v rozměrech i barvách dle Vašeho přání. 

Pro školy, sportovní a jiné organizace - např. mapa světa, dekorace pro školní třídy a speciální učebny (ovoce na zdi do kuchyňky, hudební nástroje na zdi do učebny hudební výchovy...) a produkty s názvy a dekoracemi symbolizující např. sportovní klub (HC Nová Paka, Hokej, sportovec s trikotem příslušného sportovního klubu,...)
V případě dotazu či specifického požadavku zakázkové výroby nás kontaktujte: design@sabri.cz 
 

INTERIÉRY PRO DĚTI - DĚTSKÉ POKOJE, ŠKOLKY, ŠKOLY, DRUŽINY

Naší největší radostí je vytvářet prostory pro děti, ať už je to dětský pokojíček či školka, škola, družina, knihovna, kuchyňka nebo klasická třída. Dětský úsměv je naším cílem a proto každý prostor řešíme detailně, promyšleně a s patřičnou péčí, od první myšlenky, přes návrh interiéru s 3D vizualizacemi, až po případnou realizaci a vybavení našimi dekoracemi.

V případě potřeby řešíme stavbu komplexně - od stavebního projektu (přístavby, rekonstrukce školy či školky), zajištění inženýringu a potřebných povolení, přes projekt interiéru s 3D vizualizacemi, až po technický dozor stavby v průběhu realizace a následné vybavení interiéru.

Interiér, který i realizujeme, vybavíme školním nábytkem, případně nábytkem navrženým a vyrobeným "na míru". Doladíme našimi dětskými dekoracemi a vše sladíme stylově, barevně a zejména originálně, moderně a prakticky. Spolupracujeme s osvědčenými výrobci školního nábytku splňující příslušné normy pro školy a školky a s kvalitními českými truhláři. Zajistíme tedy veškeré vybavení "na míru".

Renata Olšová DiS.
info@sabri.cz +420 776 555 221

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.