Dekorace a design pro děti od SABRI®

                                                                                                           

DŘEVĚNÉ NÁSTĚNNÉ DEKORACE

Naším stěžejním produktem jsou nástěnné dekorace, které vnesou do interiéru neopakovatelné kouzlo. Záleží jen na Vás, zda zvolíte klasické dětské motivy (jako např. zvířátka), nebo velmi moderní velkoformátové dekorace, jako např. hory.

Nástěnné dekorace vyrábíme ze dřeva (z překližky či MDF o síle 6-15 mm). Na přání lze zvolit libovolné barvy i rozměry. Na zadní straně jsou opatřeny několika úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď.

 

 

                                                                                                         

ORIGINÁLNÍ DOPLŇKY DO DĚTSKÉHO POKOJE

Vyrábíme originální boxy, ať už větší - pojízdné na hračky, tak menší např. na pastelky či omalovánky. Také dřevěná jména na zeď, obrázky, hodiny, věšáky a spoustu stylových doplňků. Vytvořili jsme několik ucelených kolekcí, rádi však dekorace vyrobíme i v jiných barvách z našeho vzorníku, aby bylo možné sladit pokojíček nejen stylově, ale i barevně. V naší nabídce najdete také spoustu produktů (šanony, bedýnky, pokladničky, atd.), které nevyrábíme, ale nakupujeme od dodavatelů jako polotovary a u nás malujeme a dekorujeme našimi motivy. Všechny dekorace a jména na krabičkách jsou vyřezaná ze dřeva (z překližky/MDF) o síle 6 mm a na krabičkách jsou nalepené. Dekorace na zavěšení jsou tl. 1 cm. 

 

 

STYLOVÉ DĚTSKÉ POKOJE

Díky našim dekoracím je snadné interiér stylově i barevně sladit. Rádi Vám však pomůžeme pokojíček vymyslet a "vyladit". 

V naší nabídce najdete spoustu dřevěných doplňků, které Vám vyrobíme v libovolných barvách. Díky tomu celý pokojíček perfektně sladíte do posledního detailu! K zútulnění pomohou i naše šité doplňky (polštářky, apod.). Aby bylo možné vybavit celý pokojíček, můžete u nás objednat i některé produkty od jiných výrobců, které znáte z našich fotografií (domečkové postýlky, křesílka, nábytek). 

 

HAND MADE - ORIGINÁLY OD SABRI®!

SABRI® je česká licenční značka s registrovanou ochrannou známkou produktů, autorských motivů, dřevěných dekorací a všech produktů. Originály proto najdete pouze pod naším logem!

Dekorace vyrábíme ze dřeva, z překližky či MDF, v naší dílně v České republice. Dá se říci, že celý výrobek je ruční výroba - od namalování motivu, vyřezání, broušení, až po ruční malování a lakování. Proto je každý výrobek originál. Používáme barvy určené pro dětské hračky. Několik vrstev laku umožňuje snadnou údržbu a delší životnost produktů. Nástěnné dekorace jsou na zadní straně jsou opatřeny několika úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď. Díky našemu systému úchytů dekorace na zdi pevně drží a neviklají se, vyrovnají se i případné nerovnosti zdí. Dekorace není tedy přímo na zdi, ale mírně od ní a působí proto velmi "živě" a 3D. 

 

DEKORACE  "NA MÍRU"

Rádi Vám pomůžeme vymyslet zcela originální dárek pro každou příležitost - dárky pro významné životní události - svatby, narození miminka, životní jubilea , firemní dárky pro obchodní partnery, produkty se jménem, datem či libovolným textem. 

Pro školy, sportovní a jiné organizace - vytvoříme dekorace pro školní třídy a speciální učebny či produkty s názvy a dekoracemi symbolizující např. sportovní klub.

V případě dotazu či specifického požadavku zakázkové výroby nás kontaktujte: design@sabri.cz 

POLŠTÁŘKY A ŠITÉ DEKORACE

Nabídku našich originálních produktů jsme rozšířili také o šité dekorace a doplňky. A tak pokojíček můžete skvěle doplnit například našimi polštářky s oušky a čumáčky, přehozy, hracími podložkami, nebo třeba elegantními labutěmi...

Renata Olšová
Renata Olšová DiS.
info@sabri.cz +420 776 555 221

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.