Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava:

  • Menší a běžné zásilky (boxy) zasíláme zejména přepravní společností PPL, výjimečně společností Česká pošta. 
  • Nadměrné zásilky a velkoformátové dekorace, zasíláme zejména společností TOPTRANS. Někdy PPL, případně (zejména do zahraničí) společností FEDEX. Dle typu a především rozměru zásilky individuálně volíme nejvhodnějšího dopravce.
  • Osobní převzetí zboží na adrese výrobny firmy SABRI s.r.o., Komenského 328, Nová Paka 509 01, po předchozí telefonické domluvě a upřesnění dne a času převzetí. Platba předem na účet, před výrobou.
  • Kombinace dopravců –  v případě, že máte více typů (rozměrů) produktů, je možné, že větší dekorace Vám přijdou dopravcem TOP TRANS a menší balíky zvlášť, dopravcem PPL.

Platba objednávky:

Vzhledem k tomu, že dekorace vyrábíme až na základě objednávky zákazníka, požadujeme platbu před započetím výroby, převodem na náš účet. Platbu na dobírku neumožňujeme.

Cena za přepravu + balné:

Jelikož máme v nabídce velmi rozmanité produkty (váhou, délkou a rozměrem) a nevíme, jakou kombinaci produktů zákazník objedná, cenu přepravy není snadné “trefit” přesně. Většina našich produktů je větší hmotnosti i rozměru a spadá do nadměrných zásilek, které navíc musíme rozdělit do více balíků. Cena dopravy je proto častokrát mnohem vyšší, než zákazníci předpokládají, ale mnohdy ji doplácíme my. Rozdělili jsme cenu dopravného proto do několika kategorií dle hodnoty nákupu. Cena přepravy obsahuje i balné, které je vzhledem k typu našeho sortimentu nepodceňujeme a snažíme se produkty pečlivě balit, aby nedošlo při přepravě k poškození.