SOUTĚŽ

DEJTE O NAŠICH DEKORACÍCH VĚDĚT MAMINKÁM A DĚTEM A MY VÁS ZA TO ODMĚNÍME DEKORACEMI V HODNOTĚ 3000 Kč!

Co je nutné udělat?

Sdílet na fb fotografii našeho produktu, který se Vám líbí nejvíce či který chcete vyhrát. Fotografii stručně popsat - co je to za produkt, uvést, že je dřevěný a přidat odkaz či kontakt www.sabri.cz

 

Pravidla soutěže:

  • Sdílejte fotografii libovolné dřevěné dekorace či produkt ze stránek www.sabri.cz, který se Vám nejvíce líbí, na svém facebookovém profilu (případně ve fb skupinách týkajících se dětských pokojíčků a produktů pro děti, na Instagramu).
  • Doporučte v popisu příspěvku náš produkt - popište, co je na fotografii (stačí stručně, avšak nejlépe i zajímavě).  Popis musí obsahovat: 1. Co je to za produkt (např. alespoň základní info "Nástěnná dřevěná dekorace ŽIRAFA od SABRI" nebo "Dřevěná šperkovnice s kytičkami."). 2. Musí být uvedeno, že výrobek je dřevěný. 3. Nezapomeňte uvést, kde lidé tento produkt mohou koupit, tedy dejte odkaz či www.sabri.cz  4. Označte nás v příspěvku @https://www.facebook.com/drevenedekorace.sabri/, ať víme, že jste nás propagovali.

Bonus:

  • Doporučíte nás stejným způsobem v nějaké facebookové skupině zaměřené na dětské pokojíčky či dekorace pro děti? Pokud ano, vyhrát můžete další výhru do sady - dle vlastního výběru, v hodnotě max. 1000 Kč!

Maximální počet účasti v soutěži:

  • Max. můžete sdílet na stejném fb profilu 1 příspěvek týdně, který může obsahovat 1 až max. 4 produkty najednou.
  • Ve fb skupinách prosíme max. 1 příspěvek nejvíce 2x za dobu trvání soutěže v téže fb skupině.

Trvání soutěže:

Soutěžit můžete od 13.7.2018 do 13.11.2018 do 13:00 hod.

Výhra:

Výherce, jehož propagace našeho produktu se nám nejvíce líbila, oznámíme 13.11.2018 a výhra bude doručena během prosince, pod stromeček. Výhrou jsou libovolné nástěnné dřevěné dekorace v hodnotě 1500 Kč + produkty (bedýnka, krabička, jmenovky,... ap.) v hodnotě 1500 Kč. Celkem v max. hodnotě 3000 Kč.

Odměníme možná mnohem více výherců dalšími cenami, záleží na tom, jak budete nápadití a jak a kde nás zajímavě doporučíte! Prosíme, soutěžte jen Vy, kterým se naše výrobky opravdu líbí a Vaše doporučení bude opravdu srdečné:-)

   Přejeme Vám hodně štěstí a děkujeme za Vaši přízeň!

              Tým SABRI

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.