SOUTĚŽ o dřevěné jméno na zeď!

Pozor, další soutěž od SABRI® je tu! Tentokrát o dřevěná jména na zeď!

Přátelé, je čas na poděkování Vám, našim fanouškům a zákazníkům! Je čas odměnit Vás za Vaši přízeň! Zdá se nám neuvěřitelné, co vše se odehrálo za letošní rok! Jak jsme se rozrostli, kolik nových produktů vzniklo a kolik projektů probíhá... Je to rok, co se firma SABRI® stala českou licenční značkou. Je to pro nás závazek vůči Vám zákazníkům, že stále půjdeme "kupředu", budeme přinášet nové produkty a zlepšovat každý detail. I v příštím roce proto plánujeme spoustu nového a usilovně na všem pracujeme! Co se nám podařilo za uplynulý rok, nás hřeje u srdce. 


A tak tedy malá rekapitulace tohoto roku: 1600 z Vás se stalo našimi fanoušky na fb profilu, 1325 na Instagramu a 630 v naší čerstvě vzniklé skupince "Dětské pokojíčky - design a dekorace". To je celkem 3555 Vás, kterým se líbíme, za pouhý 1 rok! A kolik že je na našem e-shopu www.sabri.cz celkem produktů k datu 15.11.2018? To je soutěžní otázka na Vás! Kdo to uhodne nebo trefí co nejpřesněji, může mít pod stromečkem velké dřevěné jméno na zeď, v barvách dle vlastního přání! Výherci budou tři! Můžete soutěžit na třech místech zároveň a zvýšit tak svou šanci!

A co tedy máte udělat? 
1. sledovat náš profil, na kterém soutěžíte (fb, Ig, fb skupinka) 
2. do komentáře pod některý soutěžní příspěvek napsat číslo, kolik si myslíte, že je na našem e-shopu www.sabri.cz produktů (celkový počet produktů ke dni 15.11.2018) 
3. označit v komentáři alespoň 2 přátele, kterým by se naše produkty také mohly líbit. 
4. pokud výherce bude zároveň členem naší skupinky https://www.facebook.com/groups/detskepokojicky/?ref=br_rs, získá ke jménu navíc sadu 5 ks dřevěných hvězdiček!
5. Uzávěrka tipovací soutěže: 5.12. ve 12.h.

Výherce: musí splnit všechna pravidla a co nejpřesněji tipnout odpověď na soutěžní otázku

Výhra: 1 ks velké dřevěné jméno (max. 9 písmen), délka podle typu jména, výška cca 16 cm, celkem 3 výherci


   Tak hodně štěstí! Vaše SABRI - Interiéry a dekorace pro děti

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.