Originální věšáky na medaile

A je to tady!  Originální ozdoba pokojíčku každého sportovce - věšák na medaile s libovolným jménem, textem, slovem, mottem, motivem, názvem sportu či jakoukoli dekorací!

V nabídce najdete věšáky ve tvaru obláčku 63 cm či menší 40 cm. Jsou vyrobeny z pevného materiálu (překližka) o tl. 1 cm, na zadní straně mají úchyty na zavěšení, díky kterým na zdi pevně drží a neviklají se. Unesou proto bez problému i sbírku medailí! Doplnit je můžete několika dalšími obláčky např. s oblíbeným mottem či názvem sportu. Také můžeme obláček vyrobit s poličkou na drobné předměty, např. na fotografii šampiona či na menší sošky a ocenění.

Celý věšák, dřevěné dekorace na něm nalepené, i všechna slova a texty, jsou ručně vyřezané ze dřeva a malované. Texty a sova jsou silná 6 mm a více. 

Pokud nejste sportovec a chcete věšák s dětskými motivy, vybrat si můžete i jakoukoli z našich dřevěných jmenovek v sekci "Dřevěné jmenovky" a na obláček pouze přidáme věšáčky (3 ks - 6 ks - 9 ks) a může sloužit jako např. věšák na korálky, kšiltovky a drobnější předměty. 

...A tak už stačí jen vybrat to správné místo na zdi a my Vám jmenovku rádi vyrobíme dle Vašich představ!

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.