Je čas na modernizaci českých škol, družin a školek!

https://bydleni.idnes.cz/rekonstrukce-skoly-ucebny-sklep-d4f-/architektura.aspx?c=A180903_123633_architektura_rez

4. 9. 2018

Článek o námi projektované, navržené škole a realizovaných interiérech, který najdete na idnes.cz, pro nás byl dnes velkým překvapením. Vůbec jsme o něm nevěděli a objevili ho úplně náhodou. Najdete ho také na fb stránkách "INTERIÉR ROKU".

A tak tedy, velmi děkujeme za krásně napsaný článek, který nám udělal neskutečnou radost! Ano, ano, ano! Vše, co je s láskou tvořené pro děti, má smysl! Smích, nadšení a spontánní reakce dětí, nás motivují a ženou stále kupředu... Děkujeme!

 

Družina od SABRI je zárukou nadšených dětí! Efektivně promyšlené hrací zóny, úložné prostory, dekorace na zdech, vybavení do posledního detailu od hraček až např. po keyboard, ale také veselé dětské barvy a styl, nechybí v družině od nás!

Ale i jazyková učebna, stylová šatna, nebo školní kuchyňky pro výuku vaření mohou být zcela originální, moderní, krásné a navíc plně funkční a vybavené! A co teprve školní knihovna s perleťově bílým nábytkem vyrobeným na míru, doplněná barevnými sedacími vaky pro pohodlné čtení a relaxování dětí?

Stačí jen pustit naši designerku a projektanty do Vaší školy a interiér se změní k nepoznání! 

Návrh interiérů školy, realizace a dodání nábytku a veškerého vybavení "na klíč" (na fotu ZŠ Brandýs nad Labem) - SABRI s.r.o., designer Renata Olšová

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.