Soutěže na ledě se SABRI, s hokejovým klubem Nová Paka a kouzelníky Magic Duo Radek a Simona

20.1.2018 jsme s BK Nová Paka pořádali "SOUTĚŽE NA LEDĚ". Akce byla určená pro všechny děti, které si chtěly zabruslit, zasoutěžit a zkusit, jaké to je být hokejistou. Děti 1.-3. tříd z místních základních škol dostalo pozvánku přímo ve školách, které jsme společně s našimi hokejisty Kačkou a Samim a s naším klubovým maskotem - Šmoulou, navštívili.

Své umění na ledě děti mohly vyzkoušet např. při slalomu s hokejkou a pukem, při střelbě na brankaře, při sbírání puků a jiných soutěžích. Pro nejmenší byla připravena i školička bruslení s profesionálním trenérem. Děti byly moc šikovné a hry na ledě s našimi trenéry je moc bavily. A to nebylo vše! Následovala velká kouzelnická show s duem RADEK A SIMONA, při které děti neuvěřitelná kouzla, z kterých byly nadšení i dospělí. Nakonec brankař z hokejového týmu našich nejmenších hráčů, vylosoval celkem 43 dětí, které vyhráli 13 hlavních cen - velké nástěnné dekorace od SABRI a 30 dalších cen - magnetky, zvířátka, menší nástěnné dekorace a hokejové dárky v hodnotě téměř 20 000 Kč! Nikdo neodešel s prázdnou. Ti, co nevyhráli, dostali alespoň sladkou odměnu a hokejovou klíčenku.

Protože nadšení dětí bylo opravdu ohromné, určitě naplánujeme další akce se SABRI dekoracemi!

Prosíme všechny, kteří na akci byli a vyhráli nějakou dekoraci od nás, zda by nám mohli poskytnout fotografii dekorace v pokojíčku či kdekoliv v interiéru a ideálně i fotografii dekorace se šťastným majitelem...:-) Jednu z fotografií odměníme! Děkujeme!

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.