Zábavné akce pro děti se SABRI

     Rádi se podílíme na akcích pro děti, ať je to dětský den, karneval, rozloučení s předškoláky ve školce, akce sportovních klubů, hokejový nábor, pohádkový les či jiné zábavné, dětské a klubové akce. Protože máme za sebou pár skvělých akcí a neuvěřitelných reakcí dětí na naše velké dekorace, rozhodli jsme se nabízet tuto možnost "rozzářených dětských očí, nadšení a radosti" všem školkám, školám, kulturním domům, apod. Zapůjčíme dekorace na Vaši akci a pomůžeme tak vytvořit tématické prostředí (ZOO, Afrika, jungle, lední medvědi, moře a piráti, pravěk s dinosaury, zámek s princeznami, les s medvědy a lesními zvířaty, romantické víly s květinami, apod.) Je jen na Vás, na Vaší kreativitě a nápadu, jakou akci vymyslíte! Rádi Vám samozřejmě pomůžeme i s promyšlením celé akce a s tím, jak to celé co nejlépe propojit s našimi dekoracemi.

Jak taková akce probíhá? Například učitelky ve školce mohou vymyslet několik tématických "stanovišť" ve třídách  (na zahradě školky, v lese, ale i v MKS...) a na každém stanovišti mohou probíhat třeba soutěže či zábavný program (divadlo, karnevalové masky,...) na dané téma. My na akci přivezeme domluvené dekorace - na každém stanovišti může být jiné téma. Mezi nejoblíbenější patří: Zvířata ze ZOO (žirafy, sloni, lvi, gorily, lední medvědi, opice...), AFRIKA (africký strom, lev, lvice s mládětem, slonice se slůnětem), PRINCEZNY (princezna, princ, zámek, kůň), VÍLY (dvě velké magnóliové víly, domeček pro víly - květ magnólie, motýl, lze i další typy víl, např. liliové, motýlí...). MOŘE (pirát s papouškem a pirát s truhlou s pokladem, koráb, lze i další - žraloka, mořskou pannu, ryby), DINOSAUŘI (Tyrannosaurus Rex, Stegosaurus, Triceratops, Styracosaurus, Diplodocus v jezeře, ptakoještěr Pterodaktyl, lze i další - Ankylosaurus, sopka, skála, pravěké stromy,...), LEDNÍ MEDVĚDI (lenošící táta medvěd, medvědice s medvídětem, dva medvědi, iglu a malá medvíďata, lze i tučňáci a tuleni - toto téma se hodí i na hokejové a bruslařské akce na ledě), GORILY (gorilí táta, gorilí máma s mládětem, malá gorilka, gorila lenošící na stromě, gorila s banány). Pokud by se Vám líbilo jiné téma z našich kolekcí, domluvíme se.

Jaká je cena? Zapůjčení našich dekorací na dětské akce bereme jako formu prezentace našich výrobků přímo dětem, proto si za jejich zapůjčení účtujeme symbolickou částku + dopravu. Dekorace přivezeme, spolu s Vámi je "nadekorujeme" na určená místa a můžeme aktivně pomoci i s průběhem akce. Většinou bereme cca 15 ks dekorací v rozměrech 80-140 cm, dle typu a motivu - co se vejde do auta :-). Vše ale záleží na domluvě a konkrétní akci.

S čím můžeme dále pomoci? Můžeme předem vyrobit i drobné dekorace jako výhry pro děti v soutěžích (různé dřevěné magnetky apod.), větší výhry (nástěnné dekorace různých rozměrů, kasičky, krabičky, atd.) nebo přivézt i menší dekorace určené k prodeji pro případné zájemce. Ceny dle konkrétní dekorace a množství.

Neváhejte nás kontaktovat, společně vymyslíme originální akci se SABRI dekoracemi Vašim dětem a představám "na míru"! 

Informace a objednávky: Renata Olšová, design@sabri.cz,tel. 776 555 221 Již od ledna 2018 přijímáme objednávky i předběžné domluvy na akce plánované v průběhu roku 2018!

Chcete zorganizovat mimořádnou a velkolepou show?  

Pokud chcete vytvořit opravdu nevšední zážitek, ze kterého budou velcí i malí odcházet plní úžasu, nabízíme navíc plně zorganizovaný program "na míru" konkrétní akci. MAGIC DUO RADEK A SIMONA, se kterými spolupracujeme, jsou profesionální kouzelníci, vítězové mnoha mezinárodních soutěží, moderátoři akcí pro děti i dospělé a "ti praví" pro každou příležitost, ať už je to vystoupení pro děti, karneval, oslava či firemní večírek! Nejen že ukáží spoustu opravdu neuvěřitelných kouzel, ale vymyslí i zábavný program vytvořený dle Vašeho přání, doplněný soutěžemi a zábavou pro děti. Celou akci budou moderovat. Podívejte se na www.radekasimona.cz  My na akci vytvoříme prostředí našimi dekoracemi s tématickými soutěžemi a můžete si být jistí, že na tuto akci děti jen tak nezapomenou! Cena je závislá na konkrétní akci a zvoleném kouzelnickém programu.

Kontakt a informace: Radek Černý & Simona Černá,   www.radekasimona.cz, magicvery@novapaka.com, tel. +420 603 746 591, +420 604 177 051

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.