Hokej Nová Paka - už máme nové dresy!

3.1.2018 proběhlo slavnostní předávání nových dresů naším hokejistům. Všechny děti ze všech kategorií, které již hrají zápasy (přípravka, mladší žáci, starší žáci) dostaly nejen nový dres, ale i část nové hokejové kolekce BK Nová Paka. A tak se radovaly také z fandících šál, nákrčníků, klubových karet s bonusy a slevami pro hokejisty a také z "ocenění" - hokejisty Nové Paky - každému "na míru" se jménem a číslem jeho dresu, od firmy SABR a celoroční 10% slevu na naše produkty.

Celý projekt "Hokejistou Nové Paky" a myšlenky vytvoření silného a aktivního hokejového klubu v Nové Pace, byl společnou aktivitou firem SABRI s.r.o., ARAGON ELL s.r.o. a ELDIN FASHION s.r.o. a BK Nová Paka.

Jsme šťastní, že díky sponzorskému přispění dalších novopackých firem, se podařilo projekt během pouhého měsíce uskutečnit, za což všem ostatním sponzorům srdečně děkujeme! Vzhledem k tomu, že dresy a vše se od základu vytvářelo (střihy, grafika,...) a šilo v Nové Pace, práce byla spousta po celé vánoce. Díky našemu nasazení se však vše stihlo a děti se již od začátku nového roku mohou radovat ze svých nových dresů. Radost měly velikou a hrdě se nám v nich všechny týmy poprvé představily 3.1. na ledě spolu s naším A-týmem dospělých hokejistů při včerejším zápase v Nové Pace. S novopackou vlajkou a pohárem Českého ráje, který A-tým 29.12. vyhrál... To vše za velké podpory fanoušků novopackého hokeje.

Tím to ale nekončí, naopak! Děti se již brzy mohou těšit na klubové oblečení a parádní bundy s logem hokeje Nová Paka, na mikiny, hokejové čepice a zábavné akce, které pro ně již chystáme!

Více fotografií ze slavnostního předávání dresů najdete na www.hokejnp.cz ve fotogalerii.

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.