Dřevěné tapety a obrazy

Překrásný dřevěný obraz, aneb jak mi říkáme "dřevěná tapeta", je naprostým skvostem v našich produktech! Výroba takového dřevěného 3D obrazu trvá několik dní, neboť vše je ruční práce... nejdříve vyřezat dekorace, namalovat, nalakovat, namalovat desku, dekorace přilepit...

Ideální dekorace do školek, škol, družin, i do dětských pokojíčků. Tuto originální 3D dřevěnou tapetu nebudete muset nikdy pracně sundávat ze zdi jako papírové tapety. Jednoduše ji přemístíte či změníte za jinou během pár minut.

Dřevěné obrazy vyrábíme standardně ve velikosti 80x45 cm (vhodné do dětských pokojů) a 150x80 cm (ideální pro školky a školy). Na přání lze vyrobit i v jiném rozměru. V každé kolekci máme vytvořeno cca 5 různých tapet, aby se dal vytvořit tématický interiér.

Deska je ručně malovaná a lakovaná. Motivy na ní jsou zvlášť vyřezané ze dřeva, malované, lakované a na desce nalepené. Celá tapeta je tedy 3D, plastická a působí velmi "živě". Podívejte se na naši nabídku. Nemáme zde zdaleka všechny.  Stále přidáváme nové. Proto máte-li zájem o tapety na nějaké téma, kterou zde nenajdete, neváhejte nás kontaktovat :-)

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.