Dřevěné jmenovky s dekoracemi

Víte, že vyrábíme originální dřevěné obrazy, TOP v našich produktech? Co je na nich zvláštního? Motivy na obraze  jsou vyrobené ze dřeva, ručně namalované a nalepené na desce, na které je namalované pozadí. Celý obraz tedy působí "plasticky", prostorově. Zdá se to neuvěřitelné, ale celý produkt je ruční výroba. Tyto oblíbené 3D dřevěné dekorace nabízíme nyní také jako jmenovky - obláčky. 

Vybrat si nebo s inspirovat můžete v sekci "Dřevěné jmenovky s dekoracemi". Rádi Vám je ale vyrobíme "na míru", tedy v barvách, se jménem a s dekorací dle Vašeho přání. Zvolit si můžete i velikost jména a velikost dekorace na mráčku. Také můžete ponechat obláček pouze s dekoracemi, bez jména. Případně zvolit jakékoli jiné slovo ("Princezna"), více jmen či slov ("Princezna Rozárka", označení třídy ve školce "Berušky", "Kočičky", apod.) Speciální barvou lze dopsat libovolné údaje jako je např. datum (či váha a míra narození miminka - např. na nalepená srdíčka).

A to není vše! Možností je opravdu spousta! Na spodní část obláčku můžeme nalepit drobné, avšak silné magnety, vyrobit stylové "proti magnety" a obohatit tuto nástěnnou dekoraci se jménem o možnost připevnění fotografií! Nebo na obláček lze připevnit háčky a vytvořit tak věšák...

Jmenovky jsou vyráběny v barvách našich kolekcí, doplnit je tedy můžete v pokojíčku jakoukoli krabičkou, bedýnkou, hodinami, tužkovníkem a dalšími produkty z naší nabídky. Jmenovku můžeme vyrobit i v jiném tvaru - např. ve tvaru auta či listu... do stylu pokojíčku.

U dekorace 60 cm je deska (obláček) je ze silného dřeva (překližky, mdf) o síle 1 cm, tudíž se nekroutí a jen tak nezlomí a nevypadá jako "tvrdší papír", tak, jak většina produktů na trhu, vyrobených z laseru. Dekorace na něm jsou silné 6-8 mm, jméno 4 mm, nabarvené a nalepené. Vše je několikrát lakované, lze tedy otírat vlhkým hadříkem. Menší obláček je 40 cm, je vyroben z překližky 8-10 mm. Na zadní straně obláčků jsou úchyty pro bezpečné zavěšení na zeď. Nikoliv jen pouhé "háčky", ale náš systém dřevěného úchytu se zafrézovanou drážkou a rektifikační podložkou, která zajistí po zavěšení na zeď jednotnou mezeru dekorace od zdi (vyrovná nerovnosti zdi) a zároveň zajistí pevné uchycení na stěně (neviklá se, neprotáčí). Tento systém máme testovaný zkušebnou.

Zde několik jmenovek pro inspiraci... Více jich najdete v sekci "Dřevěné jmenovky s dekorací". Rádi Vám vytvoříme dekoraci dle Vašich představ. Napište nám! design@sabri.cz

Přejít na e-shop do sekce - Dřevěné jmenovky s dekoracemi

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.