Školní družina od nás - od návrhu až po realizaci

Moderní, do detailu promyšlená, veselá, barevná a dětská ... to je zcela nová družina od SABRI, do které se mohou těšit prvňáčci ze ZŠ a MŠ Palachova v Brandýse nad Labem.

Naše designerka Renata Olšová již od začátku k návrhu interiérů školy přistupovala zcela komplexně. Promýšlela se každá třída, ladilo se do detailu každé hrací místečko, zóny pro kluky a pro holky, pracovní prostor, úložné systémy, ale i barevnost interiéru, hračky a dekorace. Škola se potýkala s nedostatkem prostor pro družinové děti. A tak se hledalo nejvhodnější řešení dispozic, aby se do družiny, která po velké rekonstrukci v suterénu budovy vznikla jako krásný prostor s klenutými stropy, vešlo co nejvíce dětí.

Kompletní realizace interiérů družiny, od dodání nábytku, hraček, až po výrobu nástěnných dřevěných dekorací, přes aranžování a ladění detailů, je prací naší firmy. Stejně tak interiéry jazykové učebny, školní knihovny, kuchyněk pro výuku vaření, počítačové učebny, šatny a kabinetu... Zkrátka kompletní realizace interiéru "na klíč" od SABRI!

Díky vstřícnému panu řediteli,velmi milému vedení školy a přístupu investora (město Brandýs nad Labem), nám byla od začátku ponechána "volná ruka" ve snaze vytvořit dětem nejen nové třídy, ale zároveň vytvořit krásný, moderní, funkční a originálně pojaté školní interiéry. 

Jak se Vám výsledek líbí? Co myslíte, podařilo se nám naplnit motto, které jsme projektu již při prvotním návrhu dali: "Do družiny chodím rád - já i můj kamarád!" ?

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.