SABRI® BOXY

Všem našim boxům, které vyrábíme a jsou celé našimi autorskými produkty, jsme se rozhodli dát jasný název - označení výrobce a ochranu naším logem. Od teď je tedy nazýváme SABRI® BOXY.

Originální dřevěné SABRI® BOXY poznáte především kvalitním zpracováním. Jsou vyrobené z pevné výběrové překližky tl. 8-10 mm (větší pojízdné boxy dokonce z překližky  tl. až 12 mm, z masivu  tl. 2 cm), takže se neprohýbají a opravdu něco vydrží! Dekorace na nich jsou z mdf tl. 6 mm. Několik vrstev barvy a laku zajistí nejen hezký vzhled, ale také snadnou údržbu a dlouhou životnost. V naší nabídce najdete spoustu typů a rozměrů různých boxů, s nekonečnými možnostmi volby dekorací a barev.

Typické jsou také naše úchyty – obdélníkové, obláčkové, čtvercové (okýnka), kytičkové a jiné, většinou standardně na obou stranách boxu, pro snadnou manipulaci.                           

Také domečkové boxy (nižší, vyšší, s okýnky či s dekoracemi)  a všechny luxusní tvarované boxy (zajíček, medvídek, jednorožec, apod.), ale i naše stylové tužkovníky, pojízdné či závěsné boxy,  jsou autorskými produkty značky SABRI®, tzv, „SABRI® BOXY“.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.