Sklo - luxus v interiéru!

S radostí Vám představujeme novinku na našem e-shopu - luxusní designové skleněné doplňky do interiéru z dílny přední české návrhářky Jiřiny Tauchmanové! Originální a jedinečné skleněné mísy, trofeje a obrazy, vytvořené technikou lehaného skla, zdobeného drahými kovy, můžete nyní mít i Vy!

Skleněná mísa je nejen designovým prvkem, který se stane nepřehlédnutelným klenotem Vašeho interiéru, ale může sloužit také jako mísa na ovoce, tác na občerstvení pro návštěvy, či na svíčky a jiné dekorace. Vybrat si můžete ze spousty velikostí, tvarů i barev. Zcela jistě se může stát také reprezentativním darem např. k životnímu jubileu či svatbě. Velkoformátové skleněné obrazy skvěle prozáří všechny moderní a stylové interiéry, obzvlášť, když je nasvítíte či použijete jako skleněnou výplň prosvícenou denním světlem. A trofeje se mohou stát originálním oceněním např. sportovců.

Jiřina Tauchmanová patří mezi přední české návrhářky. Tvoří módní design způsobem Haute couture. Módní tvorbě se věnuje víc než 30 let a bere ji jako svoje životní poslání. Díky své originalitě se podílela na spoustě prestižních módních přehlídkách, i na mnoha zahraničních projektech. Získala spoustu významných ocenění ve světě módy - např. EIRENE z roku 2014 (evropské prvenství za módní tvoru), Svatební šaty roku 2004, Titul Módní návrhářka Evropy 2019, atd, obléká Miss Princess of the World... Její modely oblékají celebrity a významné osobnosti.

Nyní se Jiřina Tauchmanová věnuje především designu skla a ve své dílně v Nové Pace vytváří jedinečné kousky vzniklé metodou lehaného skla. Mísy, obrazy a jiné skleněné produkty jsou kombinací skla a drahých kovů. Tyto jedinečné kousky mohu nyní zdobit i Váš interiér!

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.