Často kladené dotazy

1. Jaký je rozdíl mezi dřevěnými dekoracemi od SABRI a ostatními dekoracemi na trhu? Používáme vlastní autorské motivy, jsme registrovanou značkou. Nabízíme velké množství motivů - snadno můžete vytvořit celý interiér v jednom stylu a tématu. Základní rozdíl, který nás zcela odlišuje od většiny výrobců nejen v ČR, ale i na světe, je zejména v provedení našich drobných i nástěnných dekorací - výroba, síla a pevnost materiálu. Většina dřevěných dekorací ostatních výrobců jsou strojové výřezy z laseru - ty jsou silné pouze 3-4 mm,- více většina laserů neumožňuje. Tyto výřezy jsou spíše jako "karton" - ohebné, velice snadno lámavé, nelze je ani pořádně připevnit na zeď. Naše dekorace jsou 6 mm až 1,2 cm. Jsou pevné (jako dřevěná deska), vydrží mnohem déle (dlouhé roky), snadno je zavěsíte na zeď na bezpečné úchyty, pevně drží na zdi a neviklají se. Během chvíle je snadno přemístíte či vyměníte za jiné. Nejsme omezeni ani velikostí dekorací (umíme vyrobit motivy do vel. cca 260 cm), zatímco výřezy z laseru lze vyrobit většinou max. do 40-50 cm. Odlišujeme se také kvalitou zpracování. Dekorace jsou ručně malované a několikrát přelakované, díky tomu je lze snadno otřít vlhkým hadříkem a také jejich životnost je několikanásobně delší. Dbáme na detaily, na ruční práci, propracovanost motivů a také na bezpečnost dětí. Nevyrábíme dekorace "strojově", ani sériově - vše s osobním přístupem - na zakázku.

2. Lze vytvořit i produkty (boxy na hračky, šperkovnice, ap.) v jiné barvě, než je barva dané kolekce? - Ano, v rámci zakázkové výroby Vám rádi pomůžeme sladit zvolené produkty s Vaším dětským pokojem. Vybrat si můžete z našeho vzorníku barev. Objednejte na e-shopu zvolené produkty a do poznámky napište, jakou kombinaci odstínů (z našeho vzorníku), si přejete. 

3. Vyrábíte nástěnné dekorace i v jiných barvách, než jsou v kolekci, aby bylo možné sladit dekorace s pokojíčkem? Lze  si zvolit např. barvu šatů princezny? - Ano. Dekorace lze vymalovat i v barvách dle Vašeho přání, obzvlášť objednáte-li si více produktů z kolekce, rádi Vám vyjdeme vstříc. 

4. Nevím si rady s výběrem nejvhodnějších motivů z kolekce a s výběrem nejvhodnějších velikostí do našeho dětského pokoje. Co mám dělat? - Rádi Vám poradíme, obraťte s na nás s dotazem na e-mail design@sabri.cz či info@sabri.cz, případně telefonicky 776-555 221.

5. Přeji si řešit interiér více komplexně, s designerkou. - Kontaktujte přímo naši designerku: design@sabri.cz Vytváříme i projekty staveb (rekonstrukce, přístavby...) a návrhy interiérů (včetně 3D vizualizací). Školky a školy řešíme komplexně, včetně návrhu řešeného do detailu a dodání nábytku. 

6. Mohu si sestavit sadu doplňků a produktů dle vlastního přání? - Např. že na všech bedýnkách budou stejná auta, ale každé jinak barevné? - Ano, můžete. Toto zboží ale nelze vrátit, neboť je upravené na míru zákazníkovi. Lhůta dodání se může mírně prodloužit.

7. Přála bych si motiv, který nemáte v nabídce. Je to možné? - Pokud se jedná o licenční motivy (např. Krteček, Disney, apod.), tak to není možné. Licenční motivy nevyrábíme. Pokud si přejete ale motiv, který nám chybí v nabídce (konkrétní zvířátko, sport, apod.), rádi motiv vytvoříme a vyrobíme na čem si přejete. Napište nám!

8. Vyřezávaná jména - z laseru nebo z překližky? - Jména z laseru jsou sice precizně strojově vyřezaná, ale tenká pouze 3 mm, což je velmi tenké, lámavé. Ručně vyřezaná jména  a nápisy na krabičkách jsou silné 6 mm (velké nápisy až 1 cm), vypadají více 3D a mnohem lépe, proto v současné době používáme již téměř pouze ručně vyřezaná jména a nápisy.

9. Je možné vyrobit nástěnné dekorace v rozměrech jiných, než jsou uvedeny v nabídce? - Ano, po dohodě na zakázku vyrobíme motivy v rozměrech, které potřebujete.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.