Často kladené dotazy

1. Lze vytvořit i produkty (boxy na hračky, šperkovnice, ap.) v jiné barvě, než je barva dané kolekce? - Ano, v rámci zakázkové výroby Vám rádi pomůžeme sladit zvolené produkty s Vaším dětským pokojem. Vybrat si můžete z našeho vzorníku barev. Objednejte na e-shopu zvolené produkty a do poznámky napište, jakou kombinaci odstínů (z našeho vzorníku), si přejete. My Vám potvrdíme, zda jsou dané barvy možné. Přejete-li si tedy např. béžové bedýnky a na nich zelená autíčka, přestože standardně je kolekce "Auta" v červeno-šedé kombinaci, výrobou na zakázku to lze.

2. Vyrábíte nástěnné dekorace i v jiných barvách, než jsou v kolekci, abych mohla sladit dekorace s pokojíčkem? Lze  si zvolit např. barvu šatů princezny? - Ano. Dekorace lze vymalovat i v barvách dle Vašeho přání, obzvlášť objednáte-li si více produktů z kolekce, rádi Vám vyjdeme vstříc. Přejete-li si např. šaty princezny v jiném odstínu, než jsou v nabídce, vyberte si odstín z našeho vzorníku barev a uveďte do objednávky. My Vám potvrdíme, zda je to možné.

3. Mohu si sestavit sadu doplňků a produktů dle vlastního přání? - Např. že na všech bedýnkách budou stejná auta, ale každé jinak barevné? - Ano, můžete. Toto zboží ale nelze vrátit, neboť je upravené na míru zákazníkovi. Lhůta dodání se může mírně prodloužit.

4. Jaká krabička je nejvíce univerzálním dárkem a na kterou doporučujete zvolit jméno? - Produkt "Krabička menší s víkem, 30x20x14 cm". Je to středně velká krabička, děti ji většinou mají jako takovou "osobní" a tudž na ni doporučujeme jméno. Pro holčičky také za velmi vhodný dárek považujeme "Šperkovnice velká, 30x20x14 cm" s jménem.

5. Je možné vyrobit nástěnné dekorace v rozměrech jiných, než jsou uvedeny v nabídce? - Ano, na zakázku vyrobíme motivy v rozměrech, které potřebujete, za příplatek 10%. V případě objednávky nad 4000 Kč je změna rozměrů zdarma.

6. Nevím si rady s výběrem nejvhodnějších motivů z kolekce a s výběrem nejvhodnějších velikostí do našeho dětského pokoje. Co mám dělat? - Rádi Vám poradíme, obraťte s na nás s dotazem na e-mail info@sabri.cz, případně telefonicky 604 149 222.

7. Přeji si řešit interiér více komplexně, s designerkou. - Kontaktujte přímo naši designerku design@sabri.cz Nabízíme buď možnost služby "Poradenství designerky", kdy při zaplacení částky 500 Kč na náš účet Vám pomůžeme vytvořit vzhled Vašeho dětského pokoje, "nákupní seznam" - doporučení dekorací, typu a velikostí, doplňků dětského pokoje, doporučení barevných kombinací. Při následné objednávce nad 3000 Kč Vám 500 Kč vrátíme formou slevy z objednávky.

Pro náročnější klienty či při řešení atypických prostor (šikminy ap.) nabízíme "Návrh interiéru" s 3D vizualizacemi. Projekt obsahuje návrh umístění nábytku, 3D vizualizace, návrh typu nábytku, technické nákresy pro výrobu nábytku "na míru" truhlářem, barevnost interiéru a materiály, seznam a rozmístění nástěnných dekorací, doporučení vhodných doplňků, rozpočet, ap. Cena je stanovena individuálně dle rozsahu zakázky a dle případných cestovních nákladů (zaměření interiéru, realizace, ap.), většinou 4000 - 6000 Kč. Cena návrhu interiérů větších subjektů (školy, školky, družiny) je stanovena vždy individuálně dle rozsahu.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.